III-divisioona kokoonpanot

Lohko 1

Gambiitti/4
1. Sasu Lappalainen
2. Leo Peltola
3. Marko Elg
4. Hannu Ojala
5. Henry Mannberg

HSK/3
1. Pavel Khanov
2. Petri Kuoppamäki
3. Kristian Aura
4. Risto Peltola
5. Matti Koskinen

I-HSK/3
1. Jaakko Väisänen
2. Arto Alenius
3. Päivi Walta
4. Paavo Väisänen
5. Erno Peltola

KäpSK/3
1. Axel Zrunek
2. Tuomas Niemelä
3. Ilpo Tiihonen
4. Janne Nurmela
5. Timo Backman

LauttSSK/4
1. Matti Rantanen
2. Ashwin Kumar
3. Kerkko Luosto
4. Tero Lehtinen
5. Esa Kokko

MatSK/7
1. Sandro Karhula
2. Mikaela Ebeling
3. Justus Lehtinen
4. Mariela Ebeling
5. Vihan Velagapudi

Lohko 2

HyvSK
1. Jari Kumpulainen
2. Juha Piho
3. Petri Ojalammi
4. Seppo Pukkinen
5. Pekka Kuisma

JärvSK/2
1. Timo Bomb
2. Antero Harju
3. Jussi Nissi
4. Adnan Al Masalmah
5. Kauko Asikanius

KUSK
1. Hannu Lehto
2. Pasi Tienaho
3. Pekka Nienstedt
4. Juha Hyvärinen
5. Matti Seppälä

MatSK/5
1. Ari Möttönen
2. Matti Keloharju
3. Malek Al Hamoud
4. Huda Al Najar
5. Iraj Laturkar

RikSha
1. Tom Smeds
2. Jari Lehvonen
3. Dennis Pasterstein
4. Tuomo Honkanen
5. Risto Reijo

Lohko 3

Aatos/3
1. Mikael Saranen
2. Oliver Asikainen
3. Viktor Kulmala
4. Jemina Pitkänen
5. Eva-Maria Asplund

EtVaS/5
1. Ilppo Kivivuori
2. Seppo Kinnunen
3. Henri Nordlund
4. Tapio Pulli
5. Ville Hiltunen

KäpSK/2
1. Juho Kallio
2. Lasse Lindqvist
3. Pekka Pietinen
4. Kevin Hynnä
5. Antti Salmela

Me-Ra
1. Aarno Eskelinen
2. Janne Turtiainen
3. Tatu Pentikäinen
4. Ari Ranta
5. Tuomas Paloposki

X/2
1. Timo Kärnä
2. Jukka Peltonen
3. Tapio Kimpiharju
4. Ari Mäkelä
5. Raineri Saksinen

Lohko 4

HaSS
1. Ralf Rehn
2. Thomas Bergman
3. Magnus Österlund
4. Kurt Lindholm
5. Lars Lindholm

KirkSK
1. Matti Grönroos
2. Jari Lehtiranta
3. Eero Ahokas
4. Jouni Kupiainen
5. Janne Heikkilä

LeppSisu
1. Antero Alhava
2. Raimo Kohvakka
3. Mauno Kangas
4. Kari Ritvanen
5. Leevi Hietala

MatSK/6
1. Esa Lammi
2. Reijo Räsänen
3. Esko Muhonen
4. Kari Sulkakoski
5. Olavi Mattila

X
1. Anssi-Tapio Pulkkanen
2. Timo Konttinen
3. Sippo Puroila
4. Paavo Mäkelä
5. Tommi Vainikainen

Lohko 5

Aatos/2
1. Lassi Linnanen
2. Eetu Prieur
3. Timo Vääräinen
4. Jari Toivola
5. Jyri Lammi

HartSK
1. Esko Virtanen
2. Martti Hamina
3. Risto Saarinen
4. Pekka Mäkinen
5. Kalervo Joutsijärvi

I-HSK/2
1. Leo Lindén
2. Stefan Kyburz
3. Stig-Olof Haggrén
4. Erkki Sarsa
5. Elmo Suikki

LahS/2
1. Samuli Valkama
2. Martti Karppinen
3. Tero Seppälä
4. Jorma Pitkänen
5. Jarkko Kankainen

LprSK
1. Nastasya Belaya
2. Onni Korjus
3. Pekka Sopanen
4. Matti Laaksonen
5. Nino Lind

Lohko 6

AS
1. Konsta Kapanen
2. Rikumatti Levomäki
3. Marko Puhtila
4. Jyrki Ojanen
5. Markko Keto-Tokoi

KarjUra/2
1. Victor Wilson
2. Keijo Miettinen
3. Viktor Enberg
4. Toivo Högberg
5. Samuel Strebelle

SalSK/3
1. Juho Pelto
2. Tomi Tocklin
3. Jani Jääskeläinen
4. Aleksi Virtanen
5. Keijo Riekkinen

TuTS/3
1. Timo Väntsi
2. Ville Junnila
3. Olavi Almi
4. Antti Suominen
5. Ilkka Koota

ÅmSK
1. Alpo Appelgren
2. Patrick Jönsson
3. Leif Nyman
4. Thomas Pökelmann
5. Per-Erik Holmberg

Lohko 7

KankSK
1. Markku Viinamäki
2. Eljas Peltomaa
3. Simo Granat
4. Pentti Rajamäki
5. Pekka Riihimäki

LoimSK/2
1. Esa Auvinen
2. Kaj Erlund
3. Jarkko Hellström
4. Marko Koivumäki
5. Ilja Mäki

PSY/2
1. Petri Kulmala
2. Jussi Peurala
3. Juha-Pekka Kujansuu
4. Seppo Aalto
5. Miro Leppäkoski

TammerSh/6
1. Darren Reed
2. Niklas Jaakkola
3. Elisabet Hollmérus
4. Sini Jokinen
5. Miska Moisio

VammSK/2
1. Mikko Salonen
2. Arto Satonen
3. Jarmo Hautaniemi
4. Seppo Pihlajamäki
5. Pekka Kauko

Lohko 8

AkaaS/2
1. Kalervo Räisänen
2. Juha Hotari
3. Jouni Heinonen
4. Ossi Kuparinen
5. Ari Saliniemi

MäntSK
1. Lauri Keskinen
2. Ari Rantanen
3. Tarmo Olkinuora
4. Leo Rautiainen
5. Aki Niivee

Pässi/2
1. Laura Savola
2. Joni Seppälä
3. Kimo Boissonnier
4. Janne Kokkala
5. Esa Lappi

TammerSh/4
1. Juhani Mustelin
2. Aku Salminen
3. Ari Sieranoja
4. Simo Peltonen
5. Konsta Jaakkola

TammerSh/5
1. Jimi Multanen
2. Demetrio Corbanese
3. Tamas Martinec
4. Niko Palttala
5. Matias Pajarre

Lohko 9

JyS/3
1. Aleksandr Salykin
2. Jouni Soppela
3. Aki Seppälä
4. Aaro Salmelin
5. Ilkka Hartio

JyS/4
1. Olli Matikainen
2. Jouko Vättö
3. Markku Raitanen
4. Erkki Pursiainen
5. Anssi Halmesvirta

KSY/3
1. Laurynas Gurevicius
2. Joel Hämäläinen
3. Kauko Karhunen
4. Antti Veteläinen
5. Keijo Haataja

KSY/4
1. Mikko Mylläri
2. Patrik Järvelin
3. Olli Partanen
4. Mikael Åberg
5. Antti Ojalehto

Lohko 10

KurVi/2
1. Kenneth Young
2. Krister Mäkelä
3. Kai Sippola
4. Elias Jaakkola
5. Sara-Olivia Sippola

MaSa
1. Valtteri Saari
2. Jouko Kivimäki
3. Harri Vavuli
4. Vesa Leskinen
5. Paavo Mulari

SeinSK/2
1. Marko Taipale
2. Marwan Haddara
3. Jari Heiska
4. Jouko Viljanen
5. Kari Laasanen

SeinSK/3
1. Erno Haapoja
2. Mikko Kujanpää
3. Lauri Tuominen
4. Erkki Peura
5. Sandra Schmidt

VSS/2
1. Benjamin Helander
2. Joel Sellberg
3. Johan Sjöblom
4. Jarmo Peltomäki
5. Tapio Julkunen

Lohko 11

KemTS
1. Olavi Tenno
2. Vesa Ruokamo
3. Jari Ikonen
4. Sirpa Kokkonen
5. Niilo Myllymäki

OSS/2
1. Simo Lehtonen
2. Raimo Leukkunen
3. Martti Luodonpää
4. Matti Sassi
5. Joni Karjalainen

OSS/3
1. Timo Nisula
2. Ari Kotilainen
3. Kai Hietala
4. Jere Leinonen
5. Pekka Koski

RaahLi/2
1. Jukka Peltomaa
2. Heikki Sarkkinen
3. Jarno Nyström
4. Teemu Ketelimäki
5. Kai Mutka

Shakkilaakso
1. Tapio Lauronen
2. Teemu Lauronen
3. Heikki Yli-Olli
4. Sauli Huovinen
5. Jouko Lauronen