I-divisioonan ohjelma 2020-2021

LOHKO 1: 

Ajankohta Kellonaika Paikka Ottelu
la 21.8.2021 12.00 Akaa AkaaS – PSY
la 21.8.2021 12.00 Kokkola KokkSK – HSK
la 21.8.2021 12.00 Tampere TammerSh 2 – KS-58
la 21.8.2021 15.30 HSL Areena LauttSSK – TuTS 2
la 11.9.2021 12.00 Kokkola KokkSK – AkaaS
la 11.9.2021 15.30 HSL Areena HSK – PSY
su 12.9.2021 15.30 HSL Areena LauttSSK – TammerSh 2
su 12.9.2021 15.30 HSL Areena KS-58 – TuTS 2
la 16.10.2021 12.00 Helsinki HSK – TuTS 2
la 16.10.2021 12.00 Seinäjoki* KokkSK – LauttSSK
la 16.10.2021 12.00 Pori PSY – KS-58
la 16.10.2021 12.00 Tampere TammerSh 2 -AkaaS
su 17.10.2021 12.00 Akaa AkaaS – LauttSSK
su 17.10.2021 12.00 Helsinki HSK – KS-58
su 17.10.2021 12.00 Seinäjoki* TammerSh 2 – KokkSK
su 17.10.2021 12.00 Turku TuTS 2 – PSY
la 20.11.2021 12.00 Pori TuTS 2 – KokkSK
la 20.11.2021 12.00 Pori PSY – TammerSh 2
la 20.11.2021 12.00 Helsinki HSK – LauttSSK
su 21.11.2021 12.00 Pori PSY – KokkSK
su 21.11.2021 12.00 Turku TuTS 2 – AkaaS
su 21.11.2021 15.30 Tampere TammerSh 2 – HSK
la 11.12.2021 12.00 Akaa AkaaS – HSK
la 11.12.2021 12.00 Akaa KS-58 – KokkSK
la 11.12.2021 12.00 Turku TuTS 2 – TammerSh 2
la 11.12.2021 12.00 Helsinki LauttSSK – PSY
su 12.12.2021 12.00 Helsinki KS-58 – AkaaS

* Seinäjoelle merkittyjen otteluiden järjestelyistä vastaa SeinSK. Yhteyshenkilö: Jouko Viljanen, 0403561015, jouko.viljanen@netikka.fi

LOHKO 2: 

Ajankohta Kellonaika Paikka Ottelu
la 21.8.2021 12.00 Joensuu JoeSK – JyS 2
la 21.8.2021 12.00 Kuopio KSY – EtVaS 2
la 21.8.2021 12.00 Vantaa Gambiitti 2 – KäpSK
la 11.9.2021 12.00 Jyväskylä JyS 2 – Gambiitti 2
la 11.9.2021 12.00 Jyväskylä KSY – Pässi
la 11.9.2021 15.30 HSL Areena KäpSK – JoeSK
su 12.9.2021 12.00 Helsinki EtVaS 2 – JoeSK
su 12.9.2021 12.00 Jyväskylä Pässi – JyS 2
su 12.9.2021 12.00 Jyväskylä Gambiitti 2 – KSY
la 16.10.2021 12.00 Helsinki EtVaS 2 – Pässi
la 16.10.2021 12.00 Joensuu JoeSK – Gambiitti 2
la 16.10.2021 12.00 Jyväskylä JyS 2 – KäpSK
la 20.11.2021 12.00 Jyväskylä JyS 2 – EtVaS 2
la 20.11.2021 12.00 Kuopio KSY – KäpSK
la 20.11.2021 12.00 Vantaa Gambiitti 2 – Pässi
la 11.12.2021 12.00 Helsinki EtVaS 2 – Gambiitti 2
la 11.12.2021 12.00 Helsinki Pässi – JoeSK
la 11.12.2021 12.00 Kuopio KSY – JyS 2