III-divisioona 2018-2019 ohjelma

Lohko 1
La 15.09.2018
Gambiitti 3 – X 2
EtVaS 4 – Aatos 2
LauttSSK 4 – MatSK 7

La 10.11.2018
Gambiitti 3 – EtVaS 4
X 2 – MatSK 7
Aatos 2 – LauttSSK 4

La 08.12.2018
MatSK 7 – Aatos 2
LauttSSK 4 – Gambiitti 3

Su 09.12.2018
EtVaS 4 – X 2

La 12.01.2019
LauttSSK 4 – EtVaS 4

Su 13.01.2019
Gambiitti 3 – MatSK 7
X 2 – Aatos 2

La 09.02.2019
Aatos 2 – Gambiitti 3
MatSK 7 – EtVaS 4
X 2 – LauttSSK 4

Lohko 2
La 15.09.2018
X – KäpSK 3
I-HSK 3 – ComeOn 2
EtVaS 5 – LauttSSK 3

La 10.11.2018
EtVaS 5 – X
I-HSK 3 – KäpSK 3
LauttSSK 3 – ComeOn 2

La 08.12.2018
X – I-HSK 3

Su 09.12.2018
ComeOn 2 – EtVaS 5
KäpSK 3 – LauttSSK 3

La 12.01.2019
X – LauttSSK 3
I-HSK 3 – EtVaS 5
KäpSK 3 – ComeOn 2

La 09.02.2019
EtVaS 5 – KäpSK 3
LauttSSK 3 – I-HSK 3

Su 10.02.2019
ComeOn 2 – X

Lohko 3
La 15.09.2018
Aatos 3 – MatSK 6
I-HSK 2 – HSK 4
RikSha – MeRa

La 10.11.2018
MatSK 6 – MeRa

Su 11.11.2018
Aatos 3 – I-HSK 2
HSK 4 – RikSha

La 08.12.2018
MeRa – HSK 4

Su 09.12.2018
RikSha – Aatos 3
I-HSK 2 – MatSK 6

La 12.01.2019
MatSK 6 – HSK 4
Aatos 3 – MeRa
I-HSK 2 – RikSha

La 09.02.2019
MeRa – I-HSK 2

Su 10.02.2019
HSK 4 – Aatos 3
RikSha – MatSK 6

Lohko 4
La 15.09.2018
VihdSK – KUSK
Gambiitti 4 – NurmSK
JärvSK 2 – MatSK 5

La 10.11.2018
VihdSK – Gambiitti 4
NurmSK – JärvSK 2
KUSK – MatSK 5

La 08.12.2018
JärvSK 2 – VihdSK
Gambiitti 4 – KUSK
MatSK 5 – NurmSK

La 12.01.2019
VihdSK – MatSK 5
Gambiitti 4 – JärvSK 2
KUSK – NurmSK

La 09.02.2019
NurmSK – VihdSK
MatSK 5 – Gambiitti 4
JärvSK 2 – KUSK

Lohko 5
La 15.09.2018
HartSK – LprSK
LahS 2 – PorvSK

La 10.11.2018
HartSK – PorvSK
LprSK – MatSK 4

La 08.12.2018
LprSK – LahS 2
MatSK 4 – HartSK

La 12.01.2019
LahS 2 – HartSK
PorvSK – MatSK 4

La 09.02.2019
MatSK 4 – LahS 2
PorvSK – LprSK

Lohko 6
La 15.09.2018
HaSS – TSY
KirkSK – ÅmSK
TuTS 3 – KarjUra 2

La 10.11.2018
KarjUra 2 – KirkSK
TSY – ÅmSK
TuTS 3 – HaSS

La 08.12.2018
HaSS – KarjUra 2
TSY – KirkSK
ÅmSK – TuTS 3

La 12.01.2019
KirkSK – HaSS
TSY – TuTS 3
ÅmSK – KarjUra 2

La 09.02.2019
KarjUra 2 – TSY
KirkSK – TuTS 3
ÅmSK – HaSS

Lohko 7
Turku
1.k.
SalSK 3-PSY 3 (pelataan su 13.1 klo 18)
TuTS 4-ÅlandsSK (pelataan la 12.1 klo 16)

2.k. su 13.1 klo 10
TuTS 4-PSY 3
ÅlandsSK-SalSK 3

3.k. su 13.1 klo 14
PSY 3-ÅlandsSK
SalSK 3-TuTS 4

Lohko 8
La 15.09.2018
PSY 2 – LoimSK 2
VammSK 2 – EurSK

Su 16.09.2018
TammerSh 6 – TammerSh 7

La 10.11.2018
EurSK – TammerSh 6
LoimSK 2 – VammSK 2
TammerSh 7 – PSY 2

La 08.12.2018
EurSK – LoimSK 2
TammerSh 6 – PSY 2
VammSK 2 – TammerSh 7

La 12.01.2019
PSY 2 – EurSK

Su 13.01.2019
TammerSh 6 – VammSK 2
TammerSh 7 – LoimSK 2

La 09.02.2019
LoimSK 2 – TammerSh 6
PSY 2 – VammSK 2

Su 10.02.2019
TammerSh 7 – EurSK

Lohko 9
La 15.09.2018
AkaaS 2 – Moukat
Pässi 2 – MäntSK

Su 16.09.2018
TammerSh 5 – TammerSh 8

La 10.11.2018
Moukat – Pässi 2
MäntSK – TammerSh 5

Su 11.11.2018
TammerSh 8 – AkaaS 2

La 08.12.2018
MäntSK – Moukat
Pässi 2 – TammerSh 8

Su 09.12.2018
TammerSh 5 – AkaaS 2

La 12.01.2019
MäntSK – AkaaS 2
Moukat – TammerSh 8
Pässi 2 – TammerSh 5

La 09.02.2019
AkaaS 2 – Pässi 2
Moukat – TammerSh 5

Su 10.02.2019
TammerSh 8 – MäntSK

Lohko 10
Kuopio
La 13.10.2018
1.k.
KSY 2-KSY 4
KSY 3-JyS 3

2.k.
JyS 3-KSY 4
KSY 3-KSY 2

3.k.
KSY 2-JyS 3
KSY 4-KSY 3

Lohko 11
La 15.09.2018
KurVi 2 – KurVi

La 10.11.2018
KurVi – SeinSK 2

Su 11.11.2018
SeinSK 2 – MaSa

La 08.12.2018
MaSa – KurVi

La 15.12.2018
VSS 2 – KurVi 2

Su 16.12.2018
SeinSK 2 – VSS 2

La 12.01.2019
VSS 2 – MaSa

Su 13.01.2019
KurVi – VSS 2
KurVi 2 – SeinSK 2

La 09.02.2019
MaSa – KurVi 2

Lohko 12
La 21.09.2018
Raahe
OSS 3 – Shlaakso
RaahLi 2 – KemTS

La 21.09.2018
Raahe
Shlaakso – KemTS
RaahLi 2 – OSS 2

(pelataan myöhemmin sovittavana päivänä)
KemTS – OSS 3
Shlaakso – RaahLi 2

JSM-toimikunta