II-Divisioona 2018-2019 ohjelma

Lohko 1 (itä)
1.kierros La 15.09.2018
Espoo: MatSK 3 – KäpSK 2
MIKKELI: HämSK – JoeSK 2
Mikkeli: MikkSK – ESK
EtVaS 3 vapaa

2.kierros Su 16.09.2018
Hämeenlinna: HämSK – EtVaS 3
MIKKELI: ESK – JoeSK 2 klo 09
Mikkeli: MikkSK – KäpSK 2 klo 12
MatSK 3 vapaa

4.kierros Su 16.09.2018
MIKKELI: MatSK 3 – JoeSK 2 klo 14

3.kierros La 10.11.2018
Espoo: MatSK 3 – MikkSK
Joensuu: JoeSK 2 – KäpSK 2
Vantaa: EtVaS 3 – ESK
HämSK vapaa

4.kierros La 08.12.2018
Espoo: ESK – HämSK
HSL Areena: KäpSK 2 – EtVaS 3
MikkSK vapaa

5.kierros La 12.01.2019
HSL Areena: EtVaS 3 – MatSK 3
HSL Areena: KäpSK 2 – HämSK
Joensuu: JoeSK 2 – MikkSK
ESK vapaa

6.kierros La 09.02.2019
HSL Areena: KäpSK 2 – ESK
Hämeenlinna: HämSK – MatSK 3
Vantaa: EtVaS 3 – MikkSK
JoeSK 2 vapaa

7.kierros La 06.04.2019
Espoo: ESK – MatSK 3
MIKKELI: JoeSK 2 – EtVaS 3
Mikkeli: MikkSK – HämSK
KäpSK 2 vapaa

Lohko 2 (etelä)
1.kierros La 15.09.2018
HSL Areena: KS-58 2 – AkaaS
Hämeenlinna: HämSK 2 – I-HSK
Järvenpää: JärvSK – HyvSK
TammerSh 4 vapaa

2.kierros Su 16.09.2018
Hyvinkää: HyvSK – AkaaS
Hämeenlinna: HämSK 2 – KS-58 2
Järvenpää: JärvSK – TammerSh 4
I-HSK vapaa

3.kierros La 10.11.2018
Akaa: AkaaS – JärvSK
HSL Areena: I-HSK – HyvSK
Tampere: TammerSh 4 – HämSK 2
KS-58 2 vapaa

4.kierros La 08.12.2018
Hämeenlinna: HämSK 2 – AkaaS
Tampere: TammerSh 4 – KS-58 2
HyvSK vapaa

4.kierros Su 09.12.2018
HSL Areena: I-HSK – JärvSK

5.kierros La 12.01.2019
Akaa: AkaaS – TammerSh 4
HSL Areena: I-HSK – KS-58 2
Hyvinkää: HyvSK – HämSK 2
JärvSK vapaa

6.kierros La 09.02.2019
HSL Areena: KS-58 2 – HyvSK
Järvenpää: JärvSK – HämSK 2
Tampere: TammerSh 4 – I-HSK
AkaaS vapaa

7.kierros La 06.04.2019
Akaa: AkaaS – I-HSK
HSL Areena: KS-58 2 – JärvSK
Hyvinkää: HyvSK – TammerSh 4
HämSK 2 vapaa

Lohko 3 (länsi)
1.kierros La 15.09.2018
HSL Areena: LauttSSK 2 – SalSK 2
Turku: TuTS 2 – LoimSK
Vantaa: Gambiitti 2 – AS
HSK 3 vapaa

2.kierros Su 16.09.2018
HSL Areena: HSK 3 – TuTS 2
HSL Areena: LauttSSK 2 – Gambiitti 2
Salo: SalSK 2 – LoimSK
AS vapaa

3.kierros La 10.11.2018
Loimaa: LoimSK – HSK 3
Turku: AS – SalSK 2
Turku: TuTS 2 – LauttSSK 2
Gambiitti 2 vapaa

4.kierros La 08.12.2018
Loimaa: LoimSK – AS
Turku: TuTS 2 – SalSK 2
Vantaa: Gambiitti 2 – HSK 3
LauttSSK 2 vapaa

5.kierros La 12.01.2019
HSL Areena: HSK 3 – LauttSSK 2
Salo: SalSK 2 – Gambiitti 2
Turku: AS – TuTS 2
LoimSK vapaa

6.kierros La 09.02.2019
Loimaa: LoimSK – Gambiitti 2
Salo: SalSK 2 – HSK 3
Turku: AS – LauttSSK 2
TuTS 2 vapaa

7.kierros La 06.04.2019
HSL Areena: HSK 3 – AS
HSL Areena: LauttSSK 2 – LoimSK
Vantaa: Gambiitti 2 – TuTS 2
SalSK 2 vapaa

Lohko 4 (pohjoinen)
1.pelipäivä La 15.09.2018
1.k.
Seinäjoki: SeinSK – OSS
SEINÄJOKI: KankSK – KokkSK
SEINÄJOKI: OSS 2 – TaSK

2.k.
Seinäjoki: SeinSK – OSS 2
SEINÄJOKI: KokkSK – TaSK
SEINÄJOKI: TammerSh 3 – OSS

2.pelipäivä Su 16.09.2018
1.k.
SEINÄJOKI: KankSK – OSS 2
SEINÄJOKI: KokkSK – TammerSh 3
SEINÄJOKI: TaSK – OSS

2.k.
SEINÄJOKI: OSS – KankSK
SEINÄJOKI: OSS 2 – TammerSh 3

2.pelipäivä 2.k. Su 16.09.2018 tai 7.pelipäivä La 12.01.2019
Seinäjoki: SeinSK – TaSK

3.pelipäivä La 10.11.2018
Oulu: OSS – OSS 2
Tampere: TammerSh 3 – SeinSK

5.pelipäivä La 08.12.2018
Kokkola: KokkSK – SeinSK
Tampere: TaSK – KankSK

7.pelipäivä La 12.01.2019
Tampere: TammerSh 3 – KankSK

8.pelipäivä La 09.02.2019
Kankaanpää: KankSK – SeinSK
Tampere: TaSK – TammerSh 3

8.pelipäivä La 09.02.2019
1.k.
Oulu: OSS 2 – KokkSK

2.k.
Oulu: OSS – KokkSK